Openstaande vacatures

Locuri de munca

Wij werven voor:

Uz brussel

Het UZ Brussel is een toonaangevend ziekenhuis van wie de overtuiging is dat de medewerkers het verschil maken in de zorg. Daarom betrekt het UZ de medewerkers tot in de kern van het ziekenhuis de zorg, de patiënt.

De waardering is dan ook groot: tot ver buiten Brussel wordt de patiënt- én familiegerichte zorg van het UZ Brussel gewaardeerd.

Verpleegkundige – Centraal OK

Het Universitair Ziekenhuis Brussel in België is op zoek naar Bachelor verpleegkundige voor hun nieuwe operatiekwartieren en cathlabs.

Het Universitair Ziekenhuis Brussel vormt samen met de Vrije Universiteit Brussel en Erasmushogeschool Brussel de Brussels Health Campus. Op deze campus, gelegen tussen afrit 9 van de Brusselse ring en het Laarbeekbos, zijn ook een kinderkribbe, kinderopvang in de vakanties, een lagere school en een fitnesscentrum gelegen.

Het Centraal Operatiekwartier is een gespecialiseerde afdeling waar de behandeling van de patiënt gebeurt door een operatieteam, dat is samengesteld uit anesthesiologen, chirurgen en verpleegkundigen.

Functie:

  • Je waarborgt de zorg voor de patiënt tijdens de pré-, peroperatieve fase.
  • Je werkt samen met een team van chirurgen, anesthesisten en paramedici.
  • Je zorgt ervoor dat de operatiezaal volledig startklaar is voor alle ingrepen.
  • Je zorgt ervoor dat de chirurg, anesthesist en instrumentist ten alle tijden over het nodige materiaal beschikt.
  • Je biedt hulp aan de chirurg, de anesthesist en de instrumentist en voert de gekende verpleegkundige handelingen uit.
  • Je neemt verschillende rollen op voor het goede verloop van de ingrepen: hulp bieden bij de anesthesie, omloopverpleegkundige en instrumentist.
  • Als instrumentist voer je specifiek gebonden ingrepen op correcte wijze uit.
  • Je waakt over de nodige procedures m.b.t. veiligheid en steriliteit en past het reglement van Ziekenhuishygiëne toe.
  • Je hebt bijzondere aandacht voor het psycho-emotionele welzijn van de patiënt/familieleden.
  • Je kan duidelijk en kort rapporteren binnen een multidisciplinaire setting.

Profiel:

  • Je bent in het bezit van een diploma bachelor in de verpleegkunde
  • Je hebt een empathische instelling en beschikt over goede communicatieve vaardigheden.
  • Je hecht veel belang aan een constructieve, intensieve samenwerking in multidisciplinair teamverband.
  • Flexibiliteit, nauwgezetheid en verantwoordelijkheidszin zijn je belangrijke kenmerken.
  • Je bent technisch onderlegd en stressbestendig en beschikt over een goed empatisch en communicatief vermogen om patiënten en familie op te vangen.

Aanbod:

  • Uw reis naar België wordt betaald door UZ Brussel
  • Intensieve Nederlandse taalopleiding en stage gedurende 4 maanden
  • Gratis huisvesting gedurende de opleiding
  • Dagelijks een gratis warme maaltijd in het ziekenhuis
  • Na het beëindigen van de opleiding en slagen voor taalexamen een voltijds contract van onbepaalde duur voor onmiddellijke indiensttreding.
  • Verloning volgens barema met overname van relevante anciënniteit (enkele voorbeelden: schoolverlater start op 2.854€ – 5jaar ervaring 3.325€ – 10 jaar ervaring 3.688€ – 15 jaar ervaring 3.958€)
  • Extralegale voordelen:
    • Aanvullend pensioenfonds;
    • Hospitalisatieverzekering, inclusief tegemoetkoming in ambulante zorgen in het UZ Brussel;
    • Verzekering gewaarborgd inkomen;
    • Tussenkomst in vervoersonkosten:
      • Volledige terugbetaling openbaar vervoer
      • Fietsvergoeding
      • Kilometervergoeding voor wagens
    • Verminderde tarieven in het bedrijfsrestaurant;
    • Toegang tot parking en afstandsparkings;
    • Toegang tot ‘Benefits at Work’- personeelskortingen;
    • 27 vakantiedagen;
    • Attractiviteits- en eindejaarspremie;

Interesse?

Stel je kandidatuur en stuur je onderstaande gegevens naar door naar info@novacare.be:

  • CV en motivatiebrief (in het Nederlands, Frans of Engels)
  • Kopie van je diploma

Voor bijkomende vragen kan je terecht bij info@novacare.be – www.novacare.be

Uz brussel

UZ Brussel este un spital de frunte a cărui credință este că angajații fac diferența în asistența medicală. Acesta este motivul pentru care UZ implică personalul, pacientul, chiar până în centrul spitalului.

Prin urmare, aprecierea este mare: mult dincolo de Bruxelles, îngrijirea pacientului și a familiei este apreciată la UZ Brussel.

Mai multe informații despre lucrul la UZ:

Posturi vacante deschise

Asistent(ă) Medical(ă) – Bloc Operator Central

Spitalul Universitar Bruxelles -Belgia- angajează un/o asistent(ă) medical(ă) cu studii superioare de specialitate în cadrul noului bloc operator și al laboratoarelor de cateterism cardiac.

Spitalul Universitar Bruxelles împreună cu Universitatea Liberă Bruxelles și cu Școala Superioară Erasmus Bruxelles formează Campusul de Sănătate Bruxelles (Health Campus Bruxelles). Pe acest campus, situat între ieșirea 9 de pe centura Bruxelles și Pădurea Laarbeek (Laarbeekbos), se găsesc o creșă, un centru recreațional pentru copii pe perioada vacanțelor, o școală primară și o sală de fitness.

Blocul Operator este un sector specializat în care pacienții sunt tratați de către o echipă operatorie formată din anesteziști, chirurgi și asistenți medicali.

Descrierea postului:

  • Acordați îngrijirea necesară pacienților înaintea și în timpul operațiilor.
  • Lucrați în colaborare cu o echipă de chirurgi, anesteziști și personal paramedical.
  • Vă ocupați de pregătirea completă a sălii de operație înaintea intervenției.
  • Puneți în permanență la dispoziția chirurgului, anestezistului și șefului instrumentar materialul necesar intervenției.
  • Acordați asistența necesară chirurgului, anestezistului și șefului instrumentar și efectuați acțiunile de asistență medicală de bază.
  • Îndepliniți diferite funcții pentru buna desfășurare a operațiilor: asistență în momentul anesteziei,  infirmieră și șef instrumentar.
  • În poziția de șef instrumentar efectuați diverse acțiuni specifice în mod corect.
  • Aplicați procedurile necesare cu privire la siguranță, dezinfecție si sterilizare respectând cu strictețe regulile de igienă interne spitalului.
  • Acordați o atenție deosebită stării psiho-emoționale pozitive a pacienților și familiilor acestora.
  • Aveți capacitatea de a raporta în mod clar și concis într-un sistem multidisciplinar.

Profilul candidatului:

  • Dețineți o diplomă de absolvire a unei insituții superioare de asistență medicală (nivel min. Bac+3)
  • Manifestați empatie față de ceilalți și dați dovadă de bune competențe de comunicare.
  • Apreciați și doriți să lucrați într-o echipă multidisciplinară bazată pe cooperare intensivă și constructivă.
  • Principalele dvs. caracteristici sunt: flexibilitatea, rigoarea și simțul responsabilității.
  • Aveți competențe tehnice și un bun nivel de rezistență la stres precum și abilități empatice și comunicative în relațiile cu pacienții și familiile acestora.

Oferim:

  • Costurile de transport către Belgia sunt plătite de către Spitalul Universitar Bruxelles.
  • Cursuri intensive de limbă olandeză și perioadă de stagiu de 4 luni.
  • Locuință gratuită pe perioada de stagiu.
  • O masă caldă gratuită pe zi în incinta spitalului.
  • După terminarea stagiului și susținerea cu succes a examenului de limbă, un contract de muncă complet, pe perioadă nedeterminată în vederea preluării imediate a postului.
  • Salariul se acordă în funcție de un sistem de barem și de vechimea în meserie (de exemplu: pentru un proaspăt absolvent 2854 € – 5 ani de experiență 3325 €  – 10 ani de experiență 3688 € – 15 ani de experiență 3958 €)
  • Beneficii extra-salariale:
  • Fond de pensie suplimentar;
  • Asigurare de spitalizare, participare la costurile de îngrijire în regim ambulatoriu la Spitalul Universitar Bruxelles;
  • Asigurare pentru un venit garantat;
  • Participare la costurile de transport:
  • Decontarea integrală a cheltuielilor pe transporturile publice
  • Indemnizație pentru deplasarea cu bicicleta
  • Indemnizație kilometrică pentru deplasarea cu mașina
  • Prețuri reduse la restaurantul din cadrul spitalului;
  • Acces la spațiul de parcare al spitalului și la spații de parcare din vecinătate;
  • Acces la reducerile oferite personalului din programul  ̎Benefits at Work”;
  • 27 zile de concediu de odihnă;
  • Primă de fidelitate și de sfârșit de an;

Sunteți interesat(ă)?

Depuneți-vă candidatura și trimiteți prin e-mail următoarele documente la adresa: info@novacare.be:

  • CV-ul dvs. și o scrisoare de intenție (în limba olandeză, franceză sau engleză)
  • copie după diploma de studii.

Dacă aveți întrebări, vă rugăm să ni le adresați prin e-mail la adresa: info@novacare.be – www.novacare.be

27 vakantiedagen
2800- €3900 per mnd

27 zile de vacanță
€2800 – €3900 pe lună

Wij begeleiden je solliciatie

Novacare zorgt voor de volledige begeleiding vanaf dag 1. Benieuwd naar wat we precies doen klik hieronder.

Neem contact met ons op

    Laat ons contact met jou op nemen

    +32 14  51 85 83

    Info@novacare.be